упаковка

بسته بندی کليپس – Clips Bag

این بسته بندی جزو بسته بندی ها معمول گوشت مرغ کامل در بازار است که در گروه تولیدی ساوانا از دستگاه پلی کلیپ ساخت کشور آلمان جهت بسته بندی هرچه بهتر استفاده می شود.

بسته بندی پوست پیازی – Skin

در این روش بسته بندی محصول بر روی یک صفحه قرار مي گيرد و يک ورق نازک پلاستيکي شفاف بر روی محصول و صفحه پوشيده مي شود. اين صفحه چاپ شده معمولا یک پوشش درزبندی گرمایی ( heat-seal ) دارد. اين نوع بسته بندی شیک عمدتا برای قطعات مرغ به كار می رود. این محصولات را نيز مي توان به صورت سرد در دمای یخچال تا ۷ روز نگهداری کرد.

بسته بندی حرارتی – Termoforming

در اين فرايند يک ورق پلاستیکی حرارت داده می شود تا به شكل انعطاف پذير درآيد و سپس با استفاده از قالب های مناسب، آن را شکل می دهند. در اين روش بعد از تخليه هوای داخل بسته و قبل از پلمب کردن آن، جو اصلاح شده (تركيب خاصي از نيتروژن و دی اکسيد کربن به داخل بسته تزريق مي شود. در این بسته بندی شیک، محصولات تا ۱۲ روز قابل نگهداری به صورت سرد در دمای يخچال هستند .

بسته بندی ظرفی – Tray

در این نوع بسته بندی که بيشتر جهت محصولات تازه قطعه شده و آلايشات مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از ظروف پلي اتيلن و فوم در سایزهای مختلف و پوشش شيرينک به صورت دستی و اتوماتیک انجام می شود. این نوع بسته بندی به نسبت انواع دیگر بسته بندی های ذکر شده اقتصادی تر بوده و امکان نگهداری محصولات سرد به مدت سه روز در دمای یخچال می باشد.

بسته بندی وکیوم

در این نوع بسته بندی از یک روكش پلاستيك پليمری استفاده می شود که این الفاف در اثر حرارت، کاملا به دور آنچه را که پوشانده است می چسبد. برای این کار می توان از سشوارهای صنعتی برقی یا گازی، استفاده کرد و یا محصول مورد نظر و لايه پلاستیکی را با هم از تونل گرما بر روی نوار نقاله عبور داد. در بسته بندی حرارتی عموما از روکش های پلی اولفين استفاده می شود که در انواع مختلف از لحاظ ميزان ضخامت، شفافيت، مقاومت و نسبت فشردگی موجود است. دو لايه اصلي ممكن است به هم چسبيده يا از هم جدا باشند. ساير مواد قابل استفاده برای بسته بندي شرينك عبارتند از پی وی سی، پلي اتيلن، پلی پروپیلن و چند تركيب ديگر. بسته بندی مرغ های کامل با اين روش بسيار شيک است و می توان آن را به صورت سرد در دمای يخچال تا ۷ روز نگهداری کرد.

کارتن – Carton

تمام محصولات شامل سرد یا منجمد، قابل فروش به شكل باز يا فله ای نيز هستند. کارتن برای بسته بندی فله در سایزهای مختلف موجود است.

Back to Top

اطلاعات تماس

مازندران بهشهر شهرک صنعتی گلوگاه Phone: 01134443000 Fax: 01134573221 Web: www.savanagroup.ir

بایگانی شمسی